پشتیبانی صرافی پارس
کارگزار وین منطقه 7
کارگزار وین منطقه 10
کارگزار مجارستان
کارگزار تهران
کارگزار سوئیس ژنو

صرافی پارس به جز کارگزاری های درج شده در سایت صرافی، هیچ کارگزاری دیگری ندارد. جهت امور مالی خود تنها با شماره های ذکر شده در سایت صرافی پارس ارتباط برقرار فرمایید. شماره حساب و پرداختی های قابل قبول این صرافی میباشد که صرفا از شماره واتس اپ رسمی صرافی پارس باشند

+98 21 44255100
تماس از ایالات متحده
خانه
خانه
اخبار
اخبار مالی
قوانین
قوانین
تماس با ما
تماس با ما
پشتیبانی صرافی پارس
کارگزار وین منطقه 7
کارگزار وین منطقه 10
کارگزار مجارستان
کارگزار تهران
کارگزار سوئیس ژنو

صرافی پارس به جز کارگزاری های درج شده در سایت صرافی، هیچ کارگزاری دیگری ندارد. جهت امور مالی خود تنها با شماره های ذکر شده در سایت صرافی پارس ارتباط برقرار فرمایید. شماره حساب و پرداختی های قابل قبول این صرافی میباشد که صرفا از شماره واتس اپ رسمی صرافی پارس باشند

قوانین صرافی پارس

صحیح نبودن اطلاعات حساب گیرنده، قوانین بین المللی پولشویی و قوانین تحریم ایران در حوزه بین الملل کارمزد بانکی مربوطه از مبلغ حواله کسر شده و مابقی وجه حواله مربوطه به مشتری مسترد خواهد شد. مشتریان باید مد نظر داشته باشند که برای مثال اگر دلار از صرافی خریداری کرده باشند پس از کسر هزینه ها از مبلغ اصلی حواله ایشان، به مقدار دلار باقی مانده از صرافی بستانکار می باشند و لذا طبق درخواست مشتری این مبلغ به نرخ روز همان روزی که دلار به ریال تبدیل میشود محاسبه شده و به مشتری استرداد می گردد .

برای مشتری شدن و دریافت شماره مشتری ارسال مدارک جهت احراز هویت و ثبت در سوابق الزامی است.
صرافی از انجام حواله ی مشتریانی که مدارک آنها ناقص است، معذور می باشد
طبق قوانين احراز حويت مشتری الزامی است و حضور مشتری يا نماينده او به همراه کارت ملی در صرافی برای اولين مورد جهت تکميل فرم اشتراک الزامی است.

بدیهی است در صورت ارسال هر گونه حواله، مشتریان صرافی پارس موظفند مشخصات دقیق گیرنده یا ذینفع را اعلام نمایند.
نرخ های سایت صرافی پارس، نرخ آخرین حواله انجام شده در صرافی پارس می باشد و ملاک انجام حواله نمی باشد. ملاک تعیین نرخ، قطعی کردن آن با واحد فروش توسط تماس تلفنی یا پشتیبانی تلگرام می باشد. (ایمیلهای اتوماتیک ملاک انجام حواله نمی باشد)
واریز کننده وجه به حساب صرافی باید همان درخواست کننده حواله ارزی باشد. به عبارت دیگر درخواست کننده حواله ارزی و واریزکننده وجه به حساب صرافی باید یک شخص (حقیقی / حقوقی) باشد.
صرافی برای انجام حواله در استفاده از خدمات بانكهای واسط / موسسات مالی در هر كشوری به انتخاب خود آزاد است.
مشتریان موظفند کلیه شرایط و قوانین فروشنده کالا یا خدمات گیرنده وجه را قبل از ارسال وجه برای ایشان، بررسی نمایند. این شرکت فقط مسئولیت ارسال وجه یا حواله را دارا می باشد و در قبال باز پس گیری یا استرداد آن هیچ مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.در صورت درخواست ابطال و برگشت حواله توسط متقاضی کلیه هزینه ها و کارمزدهای ارسال و دریافت، کسر و مابقی به ارسال کننده (مشتری) عودت داده می شود.
حواله های ارزی برگشتی فقط در صورت تائیدیه بانک یا کارگزار مربوطه، از نظر صرافی برگشتی در نظر گرفته می شوند و لذا مشتری می بایست مستندات لازم را برای اثبات برگشت حواله به صرافی پارس ارائه دهد.
چنانچه وجه حواله ارزی صادره جهت امور سیاسی، نظامی، انرژی هسته ای، کالاهای دوگانه (مصرفی) و سایر موارد متناقض با قوانین بین المللی باشد، مسئولیت آن به عهده خود مشتری است .
در صورتی که مشتری اعلام به حواله مجدد نمايد(در شرايطی که امکان حواله مجدد وجود داشته باشد) می بايست کارمزدهای مربوطه حواله فوق را پرداخت نمايد .
در صورتی که مشتری درخواست وجه ريالی حواله را داشته باشد فقط به نرخ روز (نرخ خريد) با مشتری محاسبه و تسويه می گردد.
نرخ اوليه خريد حواله ملاک تسويه نمی باشد و چه قيمت ارز مربوطه بالا رفته يا پايين آمده باشد فقط به نرخ روز از مشتری خريداری می شود
اين صرافی فقط در شرايطی می تواند نام فرستنده را در حواله بانکی ذکر کند که از قوانين کارگزار يا بانک مربوطه مانعی نداشته باشد و در غير اينصورت از نوشتن نام فرستنده معذور است.
حواله با هماهنگی قبلی و در صورت تسويه کامل قطعی تلقی می گردد
حواله های بانکی ناخالص بوده و کارمزدهای بانکی پس از رسيدن به مقصد از شخص گيرنده توسط بانک مقصد کسر خواهد شد و با توجه به کشور و نوع بانک گيرنده کارمزد بانک متغير است و اين صرافی در قبال آن هيچ مسئوليتی ندارد.
تذکر :١ از اکثر حواله ها بانکی بسته به نوع بانک و کشور مقصد مبلغی از حواله توسط بانک واسطه و گيرنده به عنوان کارمزد کسر می شود.
تذکر ٢ : حواله هايی که بصورت مستقيم از يک بانک به همان بانک گيرنده واريز می شود به صورت کامل (NET (و بدون کسر کارمزد بانکی به حساب گيرنده واريز می شود (با هماهنگی صرافی)
روال عادی انجام حواله های بانکی ٧ روز کاری است (بدون در نظر گرفتن تعطيلات کشور مبداء و مقصد).
در صورت تاخير بيش از ١٠ روز مشتری موظف است موضوع را جهت بررسی و پيگيری به اطلاع صرافی برساند.در صورت نرسيدن حواله ظرف ١۴ روز بعد از ارسال، به مدت ١ ماه اين صرافی را مطلع نماييد در غير اين صورت مسئوليتی به عهده اين صرافی نمی باشد.
طبق قوانين بين المللی پولشويی بيشتر بانک ها از دريافت حواله های ارسالی (به خصوص دلار ) به حساب های حقيقی ممانعت می کنند و در صورت بلوکه يا برگشت حواله هايی که گيرنده آن شخص باشد مسئوليت آن به عهده خريدار حواله است.
به دليل قوانين سخت و محکم کشورهای اروپايی و امريکايی به کليه مشتريان توصيه می شود از قوانين بانکی کشور گيرنده اطلاع لازم و کافی را بدست آورد و سپس اقدام به ارسال ارز نمايند.
طبق قوانين کشورهای انگليس، آمريکا، کانادا، استراليا و ژاپن حواله های داخلی (انتقال از يک بانک به بانک ديگر در همان کشور) شرايط خاصی برای جلوگيری از فرار مالياتی و فعاليت های غير قانونی وضع گشته است و نظارت کاملی برای جابجايی مبالغ بالا انجام می گيرد و گاهی بانک ها پس از قبول حواله های داخلی با مبلغ بالا، آن مبلغ را بلوکه کرده و تا زمانی که گيرنده مستندات قانونی کافی جهت واريز به حساب را ارائه ننمايد برای ايشان مجوز برداشت صادر نمی گردد.
در برخی کشورها برای حسابهايی که متعلق به اشخاص حقيقی بوده محدوديت های خاصی قائل می شوند که توصيه می گردد قبل از ارسال حواله با بانک گيرنده هماهنگی لازم صورت پذيرد.
صرافی پارس، شرکت سرمایه گذاری و کارگزار (بورس) نمی باشد و فقط به عنوان صرافی، انتقال دهنده ی وجه شماست .

صرافی پارس به جز شعب درج شده در سایت صرافی، هیچ نمایندگی دیگری ندارد. جهت امور مالی خود تنها با شماره های ذکر شده در سایت صرافی پارس ارتباط برقرار فرمایید. شماره حساب و پرداختی های قابل قبول این صرافی میباشد که صرفا از شما واتس اپ رسمی صرافی پارس باشند.

لطفا صفحه را رفرش کنید رفرش 🗙
صرافی پارس مشکلی در ارتباط شما با سایت صرافی پیش آمده است در حال ارتباط مجدد ...
Не удалось подключиться к серверу
Подключение к серверу прервано